نحوه ارسال

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
الف) در مراکز استان و شهرستان (به جز شهرستان ساری)

حمل کلیه سفارشات توسط پست، تیپاکس، اتوبوس و یا باربری به انتخاب مشتری صورت میپذیرد و فروشگاه اینترنتی تهرانچیان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
برای هر محموله یک شماره رهگیری صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما پس از ثبت محصول و ارسال به اداره پست میتوانید از مدیریت فروشگاه ( 09364500369 ) دریافت نمایید. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایتهای شرکتهای مربوطه استفاده نمائید.
مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی تهرانچیان هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
در حال حاضر، هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حامل و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تهرانچیان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.در ضمن پس از ثبت سفارش توسط شما ، در روز بعدی کاری،به غیر از پنج شنبه و جمعه و روزهای تعطیل رسمی ، ارسال خواهد شد.
جهت پیگیری می توانید با شماره تماس های فروشگاه که در سابت موجود است تماس بگیرید.

پاسخگویی 10 صبح الی 20 – همه روزه به جز پنجشنبه ها و روزهای تعطیل رسمی

ب) در محدوده شهرستان ساری

حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تهرانچیان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تهرانچیان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.